wup
15 آذر 1401 - 09:17

رای قطعی برای ۷۴۷ پرونده از ۱۱۰۰ پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد صادر شد

عضو شورای شهر مشهد گفت: از مجموع بیش از ۴۲۰۰ نفری که در سامانه ایثارگری ثبت‌نام داشته‌اند، تاکنون یک هزار و ۱۶۷ پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد بررسی شده و از این تعداد، ۷۴۷ پرونده به صدور حکم قطعی منجر شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به نقل از روابط عمومی شورای شهر مشهد، مجید دبیریان  با بیان اینکه شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره، بر خلاف برخی سیاه‌نمایی‌ها، عزم راسخ و جدی برای تبدیل وضعیت نیرو‌های ایثارگر و اجرای قانون مصوب مجلس شورای اسلامی دارد، اظهارکرد: ایثارگران به گردن همه ما حق دارند و لذا صیانت از حق و حقوق آن‌ها و پیاده‌سازی قوانین حمایتی را رسالت و ماموریت خود می‌دانیم.

وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 4200 نفر در سامانه ایثارگران ثبت نام کرده‌اند که یک هزار و 167 پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد مقدس بررسی شده، گفت: بسیار خرسندیم با پیگیری‌های صورت گرفته، از این تعداد، 747 پرونده به صدور حکم قطعی منجر شده است؛ ضمن اینکه 385 پرونده نیز در دست اقدام بوده که 55 پرونده در انتظار رای گزینش و 33 پرونده نیز دارای رای گزینش است.

دبیریان افزود: از مجموع بیش از 1100 پرونده، علیرغم همه جوسازی‌ها و سیاه‌نمایی‌ها، تنها 20 پرونده فاقد شرایط بوده و با 15 پرونده نیز درخصوص تبدیل وضعیت موافقت صورت نگرفته است.

انتهای پیام/282

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 899103