wup
31 شهریور 1401 - 09:27

به متجاوزان درسی پشیمان کننده می‌دهیم

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس به ما باور ملی و اعتماد به نفس داد گفت: درسی پشیمان کننده به آنهایی خواهیم داد که قصد تجاوز به کشورمان را داشته باشند.

- اخبار استانها -به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امیر سرتیپ دوم ستاد جلیل شاطری امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بیرجند اظهار داشت: شهدا برای عزت ایران اسلامی در برابر جبهه کفر ایستادند، رزمندگانی که وارث خون شهدا هستند مطیع امر رهبرند و امروز ایران اسلامی به اقتدار نیروهای مسلح خود  افتخار می‌کند.

خبرگزاری تسنیمبیرجندبیرجندوی با بیان اینکه هرچه داریم از وجود برکت هفته دفاع مقدس است افزود: ایران اسلامی با 35 میلیون نفر  جمعیت در برابر جهان ایستاد، جهانی که دست به دست هم دادند تا با بیش از 76 کشور در برابر ما حمله کنند و ما را تحریم کردند اما چون در طول تاریخ  به کسی باج  ندادیم، دلاوری رزمندگان باعث شد تمام تکنیک و تاکتیکی که آنها برای خود ترسیم کرده  با تمام تجهیزاتی که داشتند، اما ما  توانستیم دشمن را عقب برانیم.

غیرت جوانان ایرانی دشمن از تجاوز به کشور باز داشته است

غیرت جوانان ایرانی دشمن از تجاوز به کشور باز داشته استسرلشکر باقری: دشمنان در تمام سالها جرأت و جسارت تجاوز به کشور ما را نداشتند و ندارند

سرلشکر باقری: دشمنان در تمام سالها جرأت و جسارت تجاوز به کشور ما را نداشتند و ندارندشاطری بیان کرد: در هشت سال دفاع مقدس با دلاوری‌ها و ایستادگی‌هایی که داشتیم دشمن را به عقب راندیم و این شد که دفاع مقدس برای ما برکت و اقتدار داشت اقتداری که ماه عسل آن خودباوری است، باور ملی که پرچم دار آن ولایت فقیه است.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی امروز به پشتوانه همه نیروهای مسلح خود که ملت شریف ایران آنها را از قلب و جان خود دوست دارند اظهار داشت: مروز برد موشک‌های ما بیش از دو هزار و 500 کیلومتر است و امروز به آمریکا اعلام کردیم منابع شما در هرجایی که برای ما ایجاد مزاحمت کند آن را از سر راه برخواهیم داشت آن گونه که ما در دریا نشانتان دادیم، در عین الاسد هم گوشه‌ای از قدرت ما را دیدید.

فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: همگان دیدید قایق‌های بدون سرنشین آمریکا در دریای سرخ توسط نیروی دریای ارتش گرفته شد امروز ما اهداف‌مان و راهبردمان برمبنای قدرت بازدارندگی است.

شاطری بیان کرد: امروز به دنیا ثابت کرده‌ایم که هستیم و اعلام می‌کنیم بدانند و آگاه باشند که حفظ امنیت و نظام در کشور اولین هدف برای نیروی مسلح ماست.

وی با بیان اینکه این را همه نیروهای مسلح اعلام می‌کنند که یک روز با دست خالی با بازوان توانمند در برابر شما ایستادیم اما امروز با قدرتی دو چندان اعلام می‌کنیم اگر کسی بخواهد قصد تجاوز به ایران داشته باشند درسی پشیمان کننده به آنان خواهیم داد که در تاریخ نگاشته شود.

انتهای پیام/254/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751321